Pierias Group Advertising

Pierias Group Advertising
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΑ ΠΟΔΗΛΑΤΑ ΔΙΑΝΟΜΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΩΝ ΕΝΤΥΠΩΝ ΚΑΙ ΦΥΛΛΑΔΙΩΝ (Διαφημιστικα δωρα Εκτυπωσεις)


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
Free Stage Παρασκευή 18/09 Απόγευμα
17.00 – 18.30 Paul Anthonee (Lapsus, Greece)
18.30- 19.30 Christof DS (Mince Music, Greece)
19.30 – 20.30 Polatof (Street Outdoors,Greece)
20.30 – 21.30 Alex Nude (Blaq, Greece)
21.30 – 23.00 C.Senior & Demis S (Upnloud, Greece)
Reworks Warehouse
23.30 – 01:00 Cleveland (White, Luxemburg)
01.00 – 02.00 Sailor & I (Life & Death, Sweden)
02.00 – 04.00 Tale of Us (Life and Death, Italy)
04.00 – 06.00 Mano Le Tough (Maeve, IE)
Σάββατο 19/09
Reworks Atrium
Reworks Opening set
19.00 – 19.45 TBA
19:30 – 20:45 Dreamachinery (Upfilter recs, Greece)
21.00 – 22:30 Max The Sax (Etage Noir, Austria)
22:30 – 00:00 Kadebostany (Mental Groove, Greece)
Reworks CU Warehouse
23:30 – 00.30 CU Stage Winner
TBA
00:30 – 02:00 Vaso & Maci (Pollux/Sektor909, FYROM)
02:00 – 04:00 Ellen Allien (Bpitch Control, Germany)
04.00 – 06.00 Pan-Pot (Second State, Germany)
06:00 – 07:00 Viton (Playground, Greece)
Reworks Club
Red Bull Music Academy Presents
23:45 –00.30 Giganta (Werk Discs, Greece)
00.30 – 01:30 Larry Gus (DFA, Greece)
01:30 – 03:30 Culoe de Song (Innervisions, South Africa)
03:30 – 05:30 Roman Flugel (Bpitch Control, Germany)
05:30 – 07:00 Mr.Statik (Bpitch Control, Greece)
Reworks Lab
00:00 – 01:30 Be Uncensored DJs (Greece)
01.30 – 03:00 Fold (Aus Music, UK)
03:00 – 05:00 Ø [Phase] (Token,UK)
05:00 – 06:00 SEИKA (Labyrinth /NON, Greece)
06.00 – 07.00 Synthetic DJs (Greece)
Reworks Air Stage
23:30 – 00:30 ArKI (NON, Greece)
00.30 – 02:00 Maher Daniel (No.19, USA)
02:00 – 04:00 Art Department (No.19, Canada)
04:00 – 06:00 Nastia (Arma17, Ukraine)
Reworks Saturday Closing set
06:30 – end Ison / Actor One (NON, Greece)
Reworks Library
00.00 – 01.15 Boogie Belgique (Dusted Wax, Belgium)
01.15- 03:15 Daniel Miller (Mute Recs, UK)
03.15 – 05.00 Rune Lindbaek (Drum Island, Norway)
Κυριακή 20/09
16.00 – 17.30 Andreas Athineos (NON, Greece)
17.30 – 19.00 George Adi (NON, Greece)
19.00 – 21.00 Carlo Lio (Rawnthetic, Canada)
21.00 – 24.00 Dubfire (SCI+TEC, USA)

Δημοσίευση σχολίου

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

 
Top