Θέλω τη ρουτίνα μουΘέλω να ξυπνήσω αύριο το πρωί και να έχω πίσω την κανονικότητα μου. Θέλω τη ρουτίνα μου που μου την έδινε αλλά τώρα την ψάχνω.
Θέλω να ανοίξουν όλα τα μαγαζιά της γειτονιάς μου και να ξανακαλημερίσω τα παιδιά που δουλεύουν στα γύρω μαγαζιά, τα αφεντικά τους , τα γνωστά - άγνωστα πρόσωπα που συχνάζανε στο διπλανό καφέ...
Όχι δεν είναι πιο καλή η μοναξιά...
Θέλω να ανοίξουν όλα τα μαγαζιά της γειτονιάς μου και να ξανακαλημερίσω τα παιδιά που δουλεύουν στα γύρω μαγαζιά, τα αφεντικά τους , τα γνωστά - άγνωστα πρόσωπα που συχνάζανε στο διπλανό καφέ...
Όχι δεν είναι πιο καλή η μοναξιά...
Δημοσίευση σχολίου