Δευτέρα 2 Αυγούστου, ο «Ορέστης» του Ευριπίδη για μία μοναδική παράσταση στο 50ο Φεστιβάλ Ολύμπου και στο Αρχαίο Θέατρο Δίου.
![🖋](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb7/1/16/1f58b.png)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![🎫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f3ab.png)
Πρωταγωνιστούν: Άρης Σερβετάλης (Ορέστης), Μαίρη Μηνά (Ηλέκτρα), Πάνος Βλάχος (Μενέλαος), Γιώργος Ψυχογιός (Τυνδάρεως), Αιμιλιανός Σταματάκης (Πυλάδης), Νικολέτα Κοτσαηλίδου (Ωραία Ελένη), Ζερόμ Καλουτά (Φρύγας)
Συμμετέχουν: Κατερίνα Ζαφειροπούλου, ‘Αλκηστις Ζιρώ, Νίκη Λάμη, Ιωάννα Λέκκα, Δανάη Μουτσοπούλου, Ματίνα Περγιουδάκη, Ελίζα Σκολίδη, Αναστασία Στυλιανίδη, Ηλέκτρα Φραγκιαδάκη
Δημοσίευση σχολίου